Do Disneylandu z Gellwe 2019

Opis Konkursu

Do Disneylandu z Gellwe
(Konkurs w sklepach sieci Lidl)

Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od 30.05.2019 do 12.06.2019:

  • dokonać w sieci Lidl zakupu zestawu dowolnych produktów marki Gellwe na kwotę minimum 10 zł;
  • wykonać zadanie konkursowe polegające na stworzeniu pracy plastycznej/artystycznej przedstawiającej Ciebie i Twoją ulubioną postać/bohatera z bajek/filmów wyprodukowanych przez The Walt Disney Company.
  • zarejestrować się na stronie www.gellwenadziendziecka.pl i załączyć plik z wykonaną pracą konkursową.
  • zachować paragon z dowodem zakupu wymienionych w regulaminie produktów o wartości minimum 10 zł.

Nabycie jednego zestawu dowolnych produktów marki Gellwe o wartości minimum 10 zł w terminie od 30.05.2019 od godz. 8:00 do 12.06.2019 do godz. 23:59:59 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo zgłoszonym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych zestawów produktów Gellwe. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego zestawu produktów marki Gellwe na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości zgłoszeń zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu jednego zestawu produktów marki Gellwe.

 

Nagrody w Konkursie:

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • Nagroda główna - to 1 x voucher na wyjazd do parku rozrywki Disneyland pod Paryżem dla 2 osób o łącznej wartości 5500 zł brutto każdy wraz z nagrodą dodatkową o wartości 612 zł przeznaczoną na opłacenie podatku.
  • Nagrody II stopnia – to 50 x piórnik szkolny o wartości 19,19 zł brutto wraz z nagrodą dodatkową o wartości 3 zł przeznaczoną na opłacenie podatku.
  • Nagrody III stopnia – to 100 x pudełko śniadaniowe o wartości 5,54 zł brutto wraz z nagrodą dodatkową o wartości 1 zł przeznaczoną na opłacenie podatku.

Wyboru najlepszych rozwiązań zadań konkursowych dokonywać będzie Komisja Konkursowa składająca się z 3 osób. Udział w Komisji Konkursowej jest honorowy.

Konkurs trwa od 30.05.2019 do 12.06.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.gellwenadziendziecka.pl


Wybierz inną promocję