Graj o pizze!

Opis Konkursu

Graj o pizze!
Konkurs w sklepie Carrefour.pl

Aby wziąć udział w Konkursie należy w okresie od 13.07.2020 r. do 09.08.2020:

  • kupić w Carrefour.pl dowolne produkty Coca-Cola o wartości minimum 30 zł PLN. Zakup Promocyjny zostanie potwierdzony fakturą indywidualną zawierającą unikatowy kod umożliwiający wzięcie udziału w konkursie.
  • Do dnia 16.08.2020 roku wypełnić zgłoszenie konkursowe na stronie sklepu grajopizze.pl polegające na kreatywnym dokończeniu zdania: Wymyśl nową nazwę zestawu pizza z Domino’s i Coca-Cola.
  • Odpowiedź należy przesłać wypełniając pole tekstowe odpowiedzią.

Konkurs obejmuje wszystkie napoje bezalkoholowe będące w dystrybucji Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. dostępne w sklepie www.carrefour.pl, t.j: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry Coke, Coca-Cola Energy, Fanta (wszystkie smaki), Sprite (wszystkie smaki), Kinley, Fuzetea, Kropla Beskidu, Kropla Delice, Monster, Burn, Cappy, Powerade, Adez, Aquarius w czasie trwania Konkursu – od 13.07.2020 do 16.08.2020 roku (dalej „Produkt Promocyjny”).

Jednorazowy Zakup Promocyjny w terminie od 13.07.2020 do 09.08.2020 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości Zakupów Promocyjnych. W przypadku dokonania więcej niż jednego Zakupu Promocyjnego na jednej fakturze indywidualnej Uczestnik uprawniony jest do dokonania tylko jednego zgłoszenia w Konkursie zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie jednego zamówienia na minimum jeden (1) Zakup Promocyjny w sklepie www.carrefour.pl.

Zakup Produktów Promocyjnych przed lub po terminie od 13.07.2020 do 09.08.2020 nie uprawnia do wzięcia udziału w Konkursie.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Organizatorem konkursu jest „Agencja Reklamowa Fortis” Sp. Jawna, z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

W Konkursie przewidziane zostało:

  • 100 nagród na które składają się: Karta Podarunkowa o wartości 50 zł brutto do sieci pizzerii Domino’s Pizza wraz z nagrodą pieniężną o wartości 6 zł.

Możliość wzięcia udziału od 13.07.2020 do 16.08.2020.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

 

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.grajopizze.pl


Wybierz inną promocję