Grillowe Lato w Shell

Opis Konkursu

Grillowe Lato w Shell

Aby wziąć udział w Konkursie należy w okresie od 01.08.2019 do 31.08.2019:

  • dokonać zakupu dowolnych napojów Coca-Cola, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Zero Peach, Fanta, Sprite, Kinley w butelkach PET opojemności 0,5 l w sklepach stacji paliw SHELL oznaczonych promocją (dalej: Produkt Promocyjny);
  • wejść na stronę www.GrilloweLato.pl zarejestrować paragon i odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest Twój przepis na idealnego grilla z Coca-Cola?
  • Odpowiedź nie może mieć więcej niż 360 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi.
  • Zachować paragon z dowodem zakupu Produktów Promocyjnego.

Nabycie Produktu Promocyjnego w terminie od 01.08.2019 do 31.08.2019 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych Produktów Promocyjnych. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego Produktu Promocyjnego na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu jednego Produktu Promocyjnego.

Nagrody w Konkursie:

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • 4 równorzędne nagrody główne: Grill Weber o wartości 1.600 zł brutto wraz z nagrodami dodatkowymi w wysokości 178 zł brutto każda przeznaczonymi na zapłatę podatku
  • 10 nagród drugiego stopnia: zestaw akcesoriów do grillowania marki Weber o wartości 269 zł brutto oraz nagroda dodatkowa w wysokości 30 zł brutto przeznaczona na zapłatę podatku.
  • 20 nagród trzeciego stopnia: voucher na zakupy w sieci sklepów DUKA oraz sklepie internetowym www.duka.com/pl/ o wartości 100 zł brutto oraz nagroda dodatkowa w wysokości 12 zł brutto przeznaczona na zapłatę podatku. Warunki realizacji nagrody w załączniku numer 1.

Wyboru najlepszych rozwiązań zadań konkursowych dokonywać będzie Komisja Konkursowa składająca się z 3 osób. Udział w Komisji Konkursowej jest honorowy.

Konkurs trwa od 01.08.2019 do 31.08.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.grillowelato.pl


Wybierz inną promocję