Jedź na Moto GP do Brna z Monster 2019

Opis Konkursu

Jedź na Moto GP do Brna z Monster”
(Konkurs w sklepach stacji BP)

Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od 22.05.2019 do 13.06.2019:

  • dokonać zakupu dowolnych dwóch puszek napoju Monster o pojemności 0,5 l w sklepach stacji paliw BP oznaczonych promocją (dalej: ZESTAW PROMOCYJNY;
  • wejść na stronę www.MonsterGP.pl zarejestrować paragon i odpowiedzieć na pytanie: Czemu to właśnie Ty masz dostać podwójne zaproszenie na MOTO GP w Brnie?
  • odpowiedź nie może mieć więcej niż 360 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi;
  • zachować paragon z dowodem zakupu dwóch dowolnych puszek napoju 0,5 l Monster.

Nabycie Zestawu promocyjnego w terminie od 22.05.2019 do 13.06.2019 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych Zestawów Promocyjnych. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego Zestawu Promocyjnego na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu jednego zestawu promocyjnego zgodnie.

 

Nagrody w Konkursie:

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • 1x Ekskluzywny wyjazd na MOTO GP dla dwóch osób (w pakiecie przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, bilety na MOTO GP) o wartości 8.700 zł brutto oraz nagroda dodatkowa w wysokości 967 zł brutto przeznaczona na zapłatę podatku.
  • 30x Torba VR46 ENDURANCE LIMITED EDITION o wartości 257 zł brutto oraz nagroda dodatkowa w wysokości 29 zł brutto przeznaczona na zapłatę podatku.
  • 500x kultowy brelok Monster Energy o wartości 15 zł brutto oraz nagroda dodatkowa w wysokości 2 zł brutto przeznaczona na zapłatę podatku.

Wyboru najlepszych rozwiązań zadań konkursowych dokonywać będzie Komisja Konkursowa składająca się z 3 osób. Udział w Komisji Konkursowej jest honorowy.

Konkurs trwa od 22.05.2019 do 13.06.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.monstergp.pl


Wybierz inną promocję