Bądź jak Mikołaj 2018

Opis Konkursu

Bądź jak Mikołaj
(konkurs na stronie sklepu internetowego Frisco.pl)

Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od dnia 28.11.2018 roku do dnia 18.12.2018 roku:

  • Dokonać zakupu w sklepie Frisco.pl minimum jednego dowolnego Produktu Konkursowego. Konkurs obejmuje wszystkie napoje Coca-Cola dostępne w sklepie Frisco.pl, t.j: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry Coke, Fanta (wszystkie smaki), Sprite, Kinley, Fuzetea, Kropla Beskidu, Kropla Delice, Monster, Burn, Cappy, Powerade, AdeZ (Produkt Promocyjny).
  • Wypełnić zgłoszenie konkursowe na stronie sklepu Frisco.pl i rozwiązać zadanie konkursowe polegające dokończeniu zdania: Jestem jak Mikołaj bo … .

Nabycie jednego Produktu Promocyjnego w terminie od 28.11.2018 do 18.12.2018 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości złożonych zamówień/zakupów Produktów Promocyjnych. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego Produktu Promocyjnego na jednej fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania tylko jednego zgłoszenia w Konkursie zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie jednego zamówienia na minimum jeden (1) Produkt Promocyjny w sklepie frisco.pl.

Nagrody w Konkursie:

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • Nagroda dzienna: zestaw składający się z dwóch par skarpetek i misia Coca-Cola o wartości 18 zł brutto wraz z nagrodą pieniężną o wartości 2 zł.

Konkurs trwa 28.11.2018 do 18.12.2018.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu

Wybierz inną promocję