Konkurs Burn Snowfest

Opis Konkursu

Konkurs Burn Snowfest

Aby wziąć udział w Konkursie należy w okresie od 06.01.2020 r. do 07.02.2020:

  • w terminie trwania akcji dokonać jednorazowego zakupu dowolnego Produktu konkursowego Burn dostępnego w aktualnej sprzedaży w sklepach sieci handlowej Rabat;
  • zarejestrować się na stronie www.burnsnow.pl podając: imię nazwisko nr telefonu kontaktowego oraz mail i nr dowodu zakupu;
  • rozwiązać zadnie konkursowe: Podaj nam swój przepis na zimową rozgrzewkę na fesXwalu!
  • odpowiedź nie może mieć więcej niż 360 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi;
  • zachować paragon z dowodem zakupu Produktów konkursowych.

Nabycie Produktu konkursowego Burn w terminie od 06.01.2020 do 07.02.2020 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych napojów Burn. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego napoju Burn na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu minimum jednego produktu konkursowego Burn.

Organizatorem Konkursu jest „Agencja Reklamowa Fortis” Sp. Jawna, z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • 25 podwójnych biletów na Snowfest Burn Energy w Szczyrku na skoczni Skalite w dniach 28-29 lutego 2020 roku o wartości 500 zł brutto oraz nagrody dodatkowej w wysokości 56 zł brutto przeznaczonej na zapłatę podatku.
  • 500 czapek Burn Snowfest (kilka różnych wzorów) o wartości 50 zł brutto oraz nagrody dodatkowej w wysokości 6 zł brutto przeznaczonej na zapłatę podatku.

Możliość wzięcia udziału od 6.01.2020 do 7.02.2020.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

 

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.burnsnow.pl


Wybierz inną promocję