Wygraj spotkanie z Valentino Rossi na jego rancho

Opis Konkursu

Wygraj spotkanie z Valentino Rossi na jego rancho
Konkurs prowadzony będzie w sklepach sieci POLOmarket

Aby wziąć udział w Konkursie należy w okresie od 13.02.2020 r. do 11.03.2020:

  • dokonać zakupu 2 dowolnych puszek napoju Monster Energy
  • zarejestrować się na stronie www.wygrajenergie.pl podając: imię nazwisko nr telefonu kontaktowego oraz mail i nr dowodu zakupu;
  • rozwiązać zadnie konkursowe: Dlaczego to ja miałbym się spotkać z Valentino Rossi?
  • odpowiedź nie może mieć więcej niż 360 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi;
  • zachować paragon z dowodem zakupu Produktów konkursowych.

Nabycie dwóch produktów Monster w terminie od 13.02.2020 do 11.03.2020 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych produktów Monster zgodnie z §2 pkt 1. W przypadku dokonania zakupu więcej niż dwóch produktów Monster na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu dwóch dowolnych produktów Monster zgodnie z pkt 1 tego paragrafu.

Podmiotem urządzającym Program jest „Agencja Reklamowa Fortis” Sp. Jawna, z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • Jedna nagroda główna w postaci wyjazdu do rancho Valentino Rossiego we Włoszech w Tavullia dla 2 osób. Nagroda przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. Termin wyjazdu 24-26.04.2020 roku. Wygrana obejmuje przelot dla 2 osób klasą ekonomiczną w obie strony, zakwaterowanie dla 2 osób w hotelu minimum 3 gwiazdkowym, Spotkanie z Valentino Rossi, przejazd po prywatnym torze Rossiego, obejrzenie treningu Rossiego, kolacja w jego ulubionej pizzerii oraz ekskluzywne gadżety Monster. Szczegółowy opis nagrody udostępnia Fundator nagrody Monster Energy. Wartość nagrody to 20 000 zł brutto.
  • 50 nagród II stopnia w postaci Czapek Monster o wartości 100 zł brutto

Możliość wzięcia udziału od 13.02.2020 do 11.03.2020.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

 

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.wygrajenergie.pl


Wybierz inną promocję