Konkurs z Energią Coca-Cola

Opis Konkursu

Konkurs z Energią Coca-Cola

Konkurs w sieci sklepów POLOmarket.
Lista sklepów dostepna jest na stronie: https://www.polomarket.pl

Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od dnia 23.10.2019 roku do dnia 13.11.2019 roku:

  • dokonać zakupu w jednym ze sklepów POLOmarket napoju
    Coca-Cola Energy 250ml („Coke Energy”);
  • zarejestrować się na stronie www.wygrajenergie.pl i rozwiązać zadanie konkursowe: Co daje Ci najwięcej energii i dlaczego?
  • Odpowiedź nie może mieć więcej niż 360 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi.
  • Zachować paragon z dowodem zakupu Coke Energy.

Nabycie jednego napoju Coke Energy w terminie od 23.10.2019 do 13.11.2019 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych napojów Coke Energy. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego napoju Coke Energy na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu jednego napoju Coke Energy.

Podmiotem urządzającym Konkurs jest „Agencja Reklamowa Fortis” Sp. Jawna, z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • Nagroda I stopnia: Zestaw HI FI ONKYO o wartości 5000 zł brutto sztuka wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 556 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.
  • Nagroda II stopnia: Słuchawki bezprzewodowe JBL LIVE 500BT o wartości 550 zł brutto sztuka, wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 61 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.
  • Nagroda III stopnia: Kody promocyjne Spotify o wartości 60 zł brutto sztuka, wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 7 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.

Możliość wzięcia udziału od 23.10.2019 do 13.11.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.wygrajenergie.pl


Wybierz inną promocję