Letni Konkurs Fuzetea w Selgros

Opis Konkursu

Letni Konkurs Fuzetea w Selgros

Aby wziąć udział w Konkursie należy w okresie od 18.07.2019 do 31.07.2019:

  • W terminie trwania akcji dokonać jednorazowego zakupu 3 dowolnych Produktów konkursowych Fuzetea 0,5l dostępnych w aktualnej sprzedaży w sklepach sieci Selgros.
  • Zarejestrować się na stronie www.wakacjeselgros.pl podając imię nazwisko, nr dowodu zakupu, nr telefonu oraz,
  • Odpowiedzieć na pytanie: Jakie jest Twoje ulubione miejsce na wakacje i dlaczego?
  • Zachować paragon z dowodem zakupu Produktów konkursowych.

Nabycie 3 Produktów konkursowych Fuzetea w terminie od 18.07.2019 do 31.07.2019 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych napojów Fuzetea. W przypadku dokonania zakupu więcej niż trzech 3 dowolnych napojów Fuzetea 0,5l na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu trzech (3) dowolnych napojów Fuzetea.

Nagrody w Konkursie:

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • Voucher na wakacje dla 2 osób o wartości 7000 zł brutto oraz nagrody dodatkowej w wysokości 778 zł brutto przeznaczonej na zapłatę podatku.
  • 20 Lodówek turystycznych Fuzetea o wartości 200 zł brutto oraz nagrody dodatkowej w wysokości 22 zł brutto przeznaczonej na zapłatę podatku

Wyboru najlepszych rozwiązań zadań konkursowych dokonywać będzie Komisja Konkursowa składająca się z 3 osób. Udział w Komisji Konkursowej jest honorowy.

Konkurs trwa od 18.07.2019 do 31.07.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.wakacjeselgros.pl


Wybierz inną promocję