Loteria PGS

Opis Loterii

"Loteria PGS" – Loteria w sieci sklepów Minuta 8 i Top Market

Terytorium Loterii jest obszar całej Rzeczypospolitej Polskiej. Loteria odbywa się na terenie sklepów, których lista znajduje się w załączniku nr 1 do Regulaminu, zwanych dalej "Sklepami”.

Weź udział w Loterii od 12 listopada do 24 grudnia 2019.

Kup jednorazowo produkty koncernu Coca-Cola, wymienione w załączniku nr 2 do Regulaminu, za kwotę nie mniejszą niż 5,00 zł brutto, dalej "Produkt Promocyjny".

Odbierz i zachowaj paragon z kasy fiskalnej Sklepu, potwierdzający dokonanie zakupu "Produktów Promocyjnych". Przystąp do udziału w Loterii poprzez dokonanie rejestracji za pośrednictwem strony internetowej www.zimowaloteria.pl wypełniając znajdujący się tam formularz rejestracyjny wpisując w odpowiednie rubryki imię i nazwisko, adres e-mail i numer paragonu z kasy fiskalnej dokumentujący nabycie Produktów Promocyjnych.

Terminy losowań znajdują się w regulaminie Loterii.

Organizatorem Loterii jest FORTIS – Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski Sp.J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

Nagrodami w Loterii są:

  • 1 voucher na wycieczkę turystyczną do wykorzystania na warunkach określonych na voucherze do dnia 30 listopada 2020 o wartości 7.000 zł wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 778 zł o łącznej wartości 7.778 zł
  • 2 vouchery na zakupy w sieci sklepów Go Sport o wartości 1.000 zł każdy
  • 6 głośników JBL, o wartości 460 zł każdy

Pula nagród w Loterii wynosi 12.538 zł brutto.

Możliwość wzięcia udziału od 12.11.2019 do 24.12.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Loterii.

Pliki do pobrania

Regulamin Loterii


www.zimowaloteria.pl


Wybierz inną promocję