Circle K

Opis Loterii

"Circle K"

Weź udział w Loterii od 10 lipca do 7 sierpnia 2019. Loteria odbywa się na terenie wszystkich sklepów znajdujących się na stacjach paliw działających pod marką Circle K zwanych dalej "Sklepami".

Kup jednorazowo co najmniej 2 napoje o pojemności 0,5 l spośród następujących produktów promocyjnych: Coca-Cola; Coca-Cola Zero; Coca-Cola Lime; Cherry Coke; Coca- Cola Zero Peach, Fanta (wszystkie smaki); Sprite (wszystkie smaki); Kinley (wszystkie smaki) ("Produkty Promocyjne")

Odbierz w kasie Sklepu wraz z paragonem kupon loterii, na którym znajduje się zdrapka Loterii („Zdrapka”).

Po odsłonięciu na Zdrapce pola pokrytego srebrną ścieralną farbą Uczestnik widzi kod w postaci ciągu liczb i liter. Aby sprawdzić czy Uczestnik wygrał nagrodę w Loterii, należy wpisać kod ze Zdrapki w odpowiednim polu, na stronie internetowej, działającej pod adresem www.loteriamuzyczna.pl. W przypadku wygranej, Uczestnik zostanie poinformowany o wylosowanej nagrodzie, oraz jej rodzaju, a następnie zostanie automatycznie przekierowany do formularza zwycięzcy. Jeżeli nagroda nie została wylosowana, wyświetlona zostanie informacja o braku nagrody, a Uczestnik nie zostanie przekierowany do formularza zwycięzcy.

Jeden Uczestnik może wielokrotnie wziąć udział w Loterii i zostać jej zwycięzcą.

Organizatorem Loterii jest FORTIS – Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski Sp.J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

Nagrodami w Loterii są:

  • 5 głośników ION Tailgater IPA 77, o wartości 795,00 złotych brutto;
  • 50 głośników JBL Flip4, o wartości 345,00 złotych brutto
  • 200 słuchawek JBL T110, o wartości 35,00 złotych brutto

Pula nagród w Loterii wynosi 28.225 złotych brutto.

Kody ze Zdrapek można sprawdzać w okresie od dnia 10 lipca 2019 do dnia 15 sierpnia 2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Loterii.

Pliki do pobrania

Regulamin Loterii


www.loteriamuzyczna.pl


Wybierz inną promocję