Wygraj wyjazd na MOTOGP CATALUNYA w sklepach Żabka

Opis Konkursu

Wygraj wyjazd na MOTOGP CATALUNYA w sklepach Żabka

Aby wziąć udział w Konkursie należy:

  • dokonać zakupu dowolnego napoju Monster,
  • zarejestrować się na stronie www.monstergpzabka.pl wypełnić prawidłowo zgłoszenie oraz w sposób kreatywny rozwiązać zadanie konkursowe: Udowodnij nam w 30 słowach, dlaczego to właśnie Ty powinieneś polecieć z nami na MotoGP Katalonii?
  • Zachować paragon z dowodem zakupu dowolnego napoju Monster.

2. Nabycie jednego napoju Monster w terminie od 25.01.2017 do 14.02.2017 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych napojów Monster zgodnie z §2 pkt 1. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego napoju Monster na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu jednego napoju Monster zgodnie z pkt 1 tego paragrafu.

Nagrody w Konkursie:

Najlepsze rozwiązanie zadania konkursowego zostanie nagrodzone nagrodą główną. Trzy kolejne otrzymają nagrodę I stopnia a kolejnych 50 nagrodę II stopnia.

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • Nagroda główna jest tylko dla osób pełnoletnich – Wyjazd dwuosobowy na Moto GP CATALUNYA w Hiszpanii do 08.06.2017 do 12.06.2017 o wartości 6 700 zł brutto wraz z nagrodą dodatkową o wartości 744 zł przeznaczoną na opłacenie podatku. W ramach wyjazdu Firma Monster Energy gwarantuje zakwaterowanie w hotelu minimum 3 gwiazdkowym na 4 doby z wyżywieniem. Przelot ekonomiczny w obie strony i spotkanie z Monster Girls z możliwością zrobienia sobie zdjęcia.
  • Nagroda I stopnia: trzy Kaski Jorge Lorenzo o wartości 2000 zł brutto każdy wraz z nagrodą dodatkową o wartości 222 zł przeznaczoną na opłacenie podatku.
  • Nagroda II stopnia: 50 czapek Monster o wartości 50 zł brutto każda wraz z nagrodą dodatkową o wartości 6 zł przeznaczoną na opłacenie podatku.

Konkurs trwa 25.01.2017 do 14.02.2017.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu

Wybierz inną promocję