Wygraj wyjazd na MOTOGP CATALUNYA

Opis Konkursu

Wygraj wyjazd na MOTOGP CATALUNYA

Aby wziąć udział w Konkursie należy:

  • dokonać zakupu dowolnego napoju Monster,
  • zarejestrować się na stronie www.monsterpromocja.pl wypełnić prawidłowo zgłoszenie konkursowe polegające na kreatywnej odpowiedzi na pytanie: Któremu zawodnikowi sponsorowanemu przez Monster Energy startującemu w MotoGP kibicujesz najbardziej i dlaczego?
  • odpowiedź nie może mieć więcej niż 360 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi,
  • zachować paragon z dowodem zakupu dowolnego napoju Monster.

Nabycie jednego napoju Monster w terminie od 01.01.2017 do 31.03.2017 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych napojów Monster. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego napoju Monster na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu jednego napoju Monster.

Nagrody w Konkursie:

Najlepsze rozwiązanie zadania konkursowego zostanie nagrodzone nagrodą główną.

Nagroda główna jest tylko dla osób pełnoletnich – Wyjazd dwuosobowy na Moto GP CATALUNYA w Hiszpanii do 08.06.2017 do 12.06.2017 o wartości 6 700 zł brutto wraz z nagrodą dodatkową o wartości 744 zł przeznaczoną na opłacenie podatku. W ramach wyjazdu Firma Monster Energy gwarantuje zakwaterowanie w hotelu minimum 3 gwiazdkowym na 4 doby z wyżywieniem. Przelot ekonomiczny w obie strony i spotkanie z Monster Girls z możliwością zrobienia sobie zdjęcia.

Dodatkowa nagroda - pieniężna będąca częścią ww. nagrody zostanie przeznaczona na zapłatę stosownego podatku od nagrody w Konkursach. Organizator potrąci tę kwotę przy wydaniu nagród.

Konkurs trwa 01.01.2017 do 31.03.2017.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu

Wybierz inną promocję