Smak muzyki 2019

Opis Konkursu

"Odkryj w sobie lato"

Weź udział w Konkursie od 18 lutego do 24 marca 2019.

W okresie od dnia 18 lutego 2019 do dnia 24 marca 2019 na stronie internetowej działającej pod adresem www.ukladajhistorie.pl lub www.ukladajhistorie.com.pl lub www.ukladajhistorie.coca-cola.pl dokonaj rejestracji konta, postępując zgodnie z komunikatami na Stronie (ustawiając indywidualny profil Uczestnika zawierając login i hasło do Strony), obowiązkowo podając adres e-mail.

Wyraź zgodę na publikację rozwiązania zadania konkursowego na Stronie

Rozwiąż zadanie konkursowe wgrywając zdjęcie lub film, nawiązujące do hasła „Odkryj w sobie lato przy pomocy Coca-Cola Lime lub Coca-Cola Cherry”

Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy.

Organizatorem Konkursu jest FORTIS – Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski Sp.J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

Nagrodami w Konkursie jest 5 smartfonów typu iPhone XS o wartości 5.729 zł brutto sztuka wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 637 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.

Wszystkie prawidłowe zgłoszenia konkursowe dokonane od dnia 18.02.2019 roku do dnia 24.03.2019 roku będą rywalizować o nagrody.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.ukladajhistorie.pl


Wybierz inną promocję