Poznaj Smak Nagród

Opis Konkursu

Poznaj Smak Nagród (konkurs w wybranych punktach SUBWAY)

Kup zestaw Subway 15 cm z Coca-Cola Zero Cukru w jednym z wyznaczonych punktów Subway i zachowaj paragon z dowodem zakupu.

Zarejestruj się na stronie www.poznajsmaknagrod.pl, wypełnij prawidłowo zgłoszenie konkursowe polegające na ułożeniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego lubisz kibicować z Coca-Cola Zero Cukru?” Odpowiedź nie może mieć więcej niż 360 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi.

Weź udział w Konkursie od 1 października do 31 października 2017.

Organizatorem Konkursu jest Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Annopol 20.

Konkurs obsługuje Agencja Reklamowa Fortis.

Nagrody

W Konkursie przewidziane zostały następujące nagrody:

 • Nagroda główna:
  iPhone 7 32G o wartości 3200 zł brutto wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 356 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.
 • Nagroda II stopnia:
  Dwie (2) Koszulki z własnoręcznym podpisem Roberta Lewandowskiego o wartości 120 zł brutto wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 13 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.
 • Nagroda III stopnia:
  Pięć (5) Piłek z własnoręcznym podpisem Roberta Lewandowskiego o wartości 60 zł brutto wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 7 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.
 • Nagroda IV stopnia:
  Pięćdziesiąt (50) Zestawów Subway o wartości 15 zł brutto wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 2 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.

Możliość wzięcia udziału od 1.10.2017 do 31.10.2017.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu

Wybierz inną promocję