Promocja dla klientów Makro Cash and Carry Polska SA

Opis Pomocji

"Promocja dla klientów Makro Cash and Carry Polska SA"

Promocja skierowana jest wyłącznie do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, niezależnie od jej formy prawnej, będących zarejestrowanymi klientami Organizatora, na dzień rozpoczęcia Promocji (tzn. zarejestrowanymi w systemie informatycznym Makro Cash acnd Carry Polska S.A. służącym do rejestrowania zakupów (dalej jako: system informatyczny MAKRO Cash and Carry Polska S.A.), które dokonały zakupu Produktów promocyjnych, w okresie trwania Promocji, w celu ich dalszej odsprzedaży detalicznej (dalej: jako Uczestnicy).

Produkty firmy Coca-Cola Hellenic Polska Sp. z o.o. biorące udział w promocji: wszystkie produkty KINLEY o pojemności 1L dostępne w sprzedaży Makro Cash and Carry Polska S.A. w opakowaniu zbiorczym lista produktów stanowi załącznik 1.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest łączne spełnienie poniższego warunku:

  • w terminie trwania akcji dokonać zakupu Produktów promocyjnych w okresie trwania Promocji w systemie dostaw (delivery),
  • zakup minimum 2 zgrzewek dowolnego 1L napoju KINLEY, wciągu jednego dnia w okresie trwania promocji.

Każdy Klient może wziąć udział w promocji wielokrotnie, jednakże każdorazowo musi spełnić warunki zawarte w regulaminie.

Organizatorem Promocji jest Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Nagrody

Nagrodami w Loterii są 2 talie kart Kinley o wartości 15 zł brutto. W promocji przewidziano 2000 talii.

Nagrodę otrzyma każdy Klient, który spełni warunki zawarte w regulaminie od 17.03.2020 do 30.03.2020 lub do wyczerpania zapasów nagród.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Promocji.

Pliki do pobrania

Regulamin Promocji

Wybierz inną promocję