Przytul misia na Święta

monster

Opis Konkursu

Przytul misia na Święta

Konkurs trwa od 28.11. do 05.12.2022.

Konkursem objęte są napoje Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Kinley we wszystkich dostępnych pojemnościach i wariantach dostępne w sieci POLOmarket („produkty promocyjne”).

Konkurs jest przeprowadzany na Facebooku, na profilu firmowym POLOmarket. Polski supermarket | Facebook

Strona na Facebooku prowadzona jest na podstawie regulaminu portalu Facebooku (URL: Facebook).

Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób ani w żadnym zakresie sponsorowany, popierany, przeprowadzany, administrowany ani stowarzyszony z portalem Facebook dostępnym w sieci komputerowej Internet pod adresem URL: https://www.facebook.com/ (dalej: „Facebook”) ani z nim związany. W przypadku, gdyby na gruncie polskiego prawa odpowiedzialność za naruszenia niniejszego Regulaminu ponosił portal Facebook w sposób, którego nie da się wyłączyć postanowieniami niniejszego Regulaminu, uczestnicy powinni skierować swoje roszczenia do Organizatora, jako podmiotu gwarantującego prawidłowość realizacji Konkursu.

Konkurs odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.

Konkurs rozpoczyna się dnia 28.11.2022r. o godzinie 9.00 i kończy się w dniu 05.12.2022r. o godzinie 12:00, przez co rozumie się moment, do którego Uczestnicy mają prawo zgłaszać Odpowiedzi Konkursowe określone w pkt.1; §2 Regulaminu.

Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od dnia 28.11.2022r. o godzinie 9.00 do dnia 05.12.2022r. do godziny 23:59:00 spełnić następujące warunki:

 • dokonać zakupu 2 dowolnych produktów promocyjnych w sieci POLOmarket.
 • posiadać aktywne konto w serwisie Facebook, zarejestrowane na swoje prawdziwe imię i nazwisko;
 • zaakceptować treść Regulaminu,
 • wykonać Zadanie Konkursowe polegające na odpowiedzi na pytanie konkursowe pod treścią postu:
  #KONKURS
  Kto by nie chciał w Święta przytulić się do białego Świątecznego Misia od Coca-Cola? Oto przepis jak wygrać tego pluszaka w Konkursie! Kup 2 napoje marki Coca-Cola w naszych sklepach i zachowaj paragon. Napisz nam w komentarzu pod postem „Jak nazwiesz Misia i uzasadnij?” Wygraj jednego ze 100 kultowych Misiów! Czekamy na kreatywne, zaskakujące i interesujące odpowiedzi. Dziel się Coca-Cola i zdobywaj nagrody!

Uczestnik może opublikować tylko 1 (jedną) autorską Odpowiedź Konkursową na Zadanie Konkursowe. W przypadku opublikowania kilku Odpowiedzi Konkursowych przez jednego Uczestnika Organizator będzie brać pod uwagę tylko pierwszą opublikowaną przez tego Uczestnika.

W Konkursie nie będą uwzględniane zgłoszenia niespełniające warunków Regulaminu.

Nagrody

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

 • 100 (sto) nagród w postaci maskotki Misia Coca-Cola o wartości 395 zł brutto wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 44 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku dochodowego od wygranej w Konkursie w wysokości 11,11%.
  Łączna wartość nagród w Konkursie wynosi 39 500 zł brutto.

Podmiotem urządzającym Konkurs jest „Agencja Reklamowa Fortis” Sp. Jawna, z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, nr KRS 0000080471, NIP: 5240304216, („Organizator”).

Konkurs organizowany jest na zlecenie Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-092), przy ul. Żwirki i Wigury 16, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, nr KRS: 0000015664, NIP: 524-21-06-963 („CCHBC”).

Pełne informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu.

 

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu

Wybierz inną promocję