Szerokiej drogi życzy Coca-Cola 2018

Opis Konkursu

Szerokiej drogi życzy Coca-Cola (konkurs na stacjach BP)

Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od dnia 8.08.2018 roku do dnia 4.09.2018 roku:

  • dokonać zakupu na jednej ze stacji BP dwóch dowolnych napojów Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca- Cola Zero Cukru Lime, Coca-Cola Zero Cukru Cherry, Fanta, Sprite o pojemności 330 ml (puszka) („Zestaw Promocyjny”)
  • Wysłać zgłoszenie SMS pod numer 4321 zaczynając od słowa AUTO lub zarejestrować się na stronie www.promocjawbp.pl i rozwiązując zadanie konkursowe: Co to znaczy jeździć bezpiecznie?
  • odebrać i zachować kupon konkursowy;
  • wypełnić prawidłowo zgłoszenie konkursowe polegające na wpisaniu na kupon konkursowy kreatywnej odpowiedzi na pytanie:
    Na koncert którego zespołu najbardziej czekałeś i dlaczego?
  • Zachować paragon z dowodem zakupu Zestawu Promocyjnego.

Nabycie jednego Zestawu Promocyjnego upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych Zestawów Promocyjnych. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego Zestawu Promocyjnego na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu jednego Zestawu Promocyjnego.

Organizatorem Konkursu jest „Agencja Reklamowa Fortis” Sp. Jawna, z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • Nagroda I stopnia: czternaście (14) jednodniowych kursów bezpiecznej jazdy o wartości 650 zł brutto sztuka wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 72 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.
  • Nagroda II stopnia: 56 karnetów 5-te mycie Premium MAX gratis na myjnię automatyczną BP o wartości 139,96 zł brutto sztuka, wraz z nagrodą dodatkową w wysokości 16 zł brutto przeznaczoną na zapłacenie podatku.

Możliość wzięcia udziału od 8.08.2018 do 4.09.2018.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.promocjawbp.pl


Wybierz inną promocję