Wakacje jak nigdy dotąd

Opis Konkursu

Wakacje jak nigdy dotąd
Konkurs w sklepie Auchandirect.pl

Aby wziąć udział w Konkursie należy w okresie od 13.07.2020 r. do 09.08.2020:

  • kupić w Auchandirect.pl dowolne produkty Coca-Cola o wartości minimum 30 zł PLN. Zakup Promocyjny zostanie potwierdzony fakturą indywidualną zawierającą unikatowy kod umożliwiający wzięcie udziału w konkursie.
  • do dnia 16.08.2020 roku wypełnić zgłoszenie konkursowe na stronie wakacjejaknigdydotad.pl polegające na odpowiedzi na pytanie: Jak wyobrażam sobie wakacje marzeń?
  • odpowiedź należy przesłać w dowolnie wybranej formie: wypełniając pole tekstowe odpowiedzią lub załączyć zdjęcie, skan pracy plastycznej w postaci pliku: jpg, png, gif, lub filmu mp4 (waga pliku nie może przekraczać 10 MB).

Konkurs obejmuje wszystkie napoje Coca-Cola, Monster i Burn dostępne w sklepie Auchandirect.pl, t.j: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry Coke, Coca-Cola Energy, Fanta (wszystkie smaki), Sprite (wszystkie smaki), Kinley, Fuzetea, Kropla Beskidu, Kropla Delice, Monster, Burn, Cappy, Powerade, Adez, Aquarius w czasie trwania Konkursu – od 13.07.2020 do 16.08.2020 roku (dalej „Produkt Promocyjny”).

Jednorazowy Zakup Promocyjny w terminie od 13.07.2020 do 09.08.2020 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości Zakupów Promocyjnych. W przypadku dokonania więcej niż jednego Zakupu Promocyjnego na jednej fakturze indywidualnej Uczestnik uprawniony jest do dokonania tylko jednego zgłoszenia w Konkursie zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie jednego zamówienia na minimum jeden (1) Zakup Promocyjny w sklepie auchandirect.pl.

Zakup Produktów Promocyjnych przed lub po terminie od 13.07.2020 do 09.08.2020 nie uprawnia do wzięcia udziału w Konkursie.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Organizatorem konkursu jest „Agencja Reklamowa Fortis” Sp. Jawna, z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

W Konkursie przewidziane zostało:

  • 80 nagród na które składają się: wzmacniana torba termoizolacyjna o wartości 35 zł brutto wraz z nagrodą pieniężną o wartości 4 zł.

Możliość wzięcia udziału od 13.07.2020 do 16.08.2020.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

 

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.wakacjejaknigdydotad.pl


Wybierz inną promocję