Wybierz swój smak Kinley oddamy Ci pieniądze

Opis akcji promocyjnej

Wybierz swój smak Kinley oddamy Ci pieniądze

Promocja dotyczy wyłącznie następujących napojów: Kinley Tonic Water, Kinley Bitter Lemon, Kinley Mojito o pojemnościach 0,5l , 1l

Promocja organizowana jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w sklepach tradycyjnych („Sklepy tradycyjne”) oraz barach szybkiej obsługi („Bary”), w których w sprzedaży znajdują się Produkty objęte Promocją.

Promocja obowiązuje:

  • w Sklepach tradycyjnych od dnia 15 stycznia 2019 do dnia 28 lutego 2019 – w godzinach pracy Sklepów tradycyjnych (decyduje data nabycia Produktu Promocyjnego uwidoczniona na dowodzie zakupu);
  • w barach szybkiej obsługi od dnia 15 stycznia 2019 do dnia 28 lutego 2019 – decyduje data i godzina wysłania zamówienia na Produkt Promocyjny na serwer Sklepu Internetowego.

Promocją objęte są Produkty Promocyjne zakupione w sprzedaży detalicznej w Sklepach tradycyjnych oraz w barach szybkiej obsługi („Punkty Sprzedaży”).

Promocja kierowana jest wyłącznie do konsumentów i tylko konsument może wziąć w niej udział.

Uczestnikiem Promocji może być jedynie osoba fizyczna, która ukończyła 16 lat, zamieszkała na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która w okresie trwania Promocji dokona zakupu Produktu Promocyjnego w Punkcie Sprzedaży, a następnie zapłaci jego cenę, oraz spełni warunki wskazane w Regulaminie, w tym prawidłowo wypełni i wyśle formularz zgłoszeniowy.

Każdy Uczestnik może wziąć udział w Promocji dowolną ilość razy jeśli spełni za każdym razem warunki Regulaminu Promocji.

W celu otrzymania Zwrotu pieniędzy Uczestnik Promocji zobowiązany jest w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zakupu Produktu Promocyjnego:

  • wejść na stronę internetową www.smakkinley.pl, wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie wskazując prawdziwe dane Uczestnika oraz wysłać za pośrednictwem tej strony wypełniony Formularz, wraz z czytelnym skanem lub zdjęciem dowodu zakupu Produktu Promocyjnego.
  • Uczestnik zobowiązany jest do zachowania dowodu zakupu Produktu Promocyjnego (paragon lub FV).

Promocja trwa od 15.01.2019 do 28.02.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Promocji

Wybierz inną promocję