Wygraj misia XXL

Opis Loterii

"Wygraj misia XXL"

Terytorium Loterii jest obszar całej Rzeczypospolitej Polskiej.

Weź udział w Loterii od 12 listopada 2020 (od godziny 12:00) do dnia 27 grudnia 2020.

Kup 1 produkt spośród następujących: Coca-Cola lub Coca-Cola Zero w butelce o pojemności: 0,5L, 0,85L, 1,0L, 1,5L, 1,75L i 2,0L oraz w puszcze 0,33L, dalej "Produkt Promocyjny" zawierający pod promocyjną nakrętką lub zawleczką opakowania, niepowtarzalny kod promocyjny („Kod”),

Na stronie internetowej działającej pod adresem www.coca-cola.pl, dalej "Strona", dokonaj rejestracji konta, postępując zgodnie z komunikatami na Stronie (ustawiając indywidualny profil Uczestnika zawierający login i hasło do Strony), obowiązkowo podając adres e-mail oraz zaakceptować regulamin Loterii i wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia Loterii, poprzez zaznaczenie ia Loterii, poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola checkbox'a/okienko potwierdzenia na Stronie.

Rejestracja konta na Stronie dokonywana jest tylko w trakcie pierwszego logowania. W przypadku kolejnych zgłoszeń do Loterii Uczestnik nie jest zobowiązany do ponownej rejestracji konta, a logowanie do profilu użytkownika odbywa się poprzez podanie Nazwy Użytkownika (login) i hasła dostępowego ustanowionego przez Uczestnika w trakcie rejestracji konta. Każda osoba, po zalogowaniu na Stronie na swoje konto może dokonywać zgłoszeń do Loterii.

Każda osoba, która ma zamiar wziąć udział w Loterii powinna w okresie od dnia 12 listopada 2020 od godziny 12:00 r. do dnia 27 grudnia 2020:

  • zalogować się na swoje konto na Stronie
  • w odpowiednim polu formularza podać Kod i potwierdzić wybór.

Jeden Uczestnik, może wielokrotnie wziąć udział w Loterii i zostać jej zwycięzcą.

Niedopuszczalne jest stosowanie systemów technicznych oraz organizacyjnych, wywierających wpływ lub mogących wywierać wpływ na losowość wyboru. Uczestnikowi, któremu Organizator udowodni, że stosuje takie systemy lub w nich uczestniczy, w przypadku wygrania nagrody, nagroda nie przysługuje, a Zgłoszenia takich osób są wykluczane z udziału w Loterii.

Organizatorem Loterii jest FORTIS – Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski Sp.J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

Nagrodami w Loterii jest:

  • 230 maskotek Miś Polarny Coca-Cola o wartości 438,11 złotych brutto każy.

Pula nagród w Loterii wynosi si 100.995,30 zł brutto.

Możliwość wzięcia udziału od 12.11.2020 do 27.12.2020.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Loterii.

Pliki do pobrania

Regulamin Loterii

Wybierz inną promocję