Wygraj w Selgros 2019

Opis Loterii

"Wygraj w Selgros"
Loteria w sklepach „Selgros Cash & Carry”

Weź udział w Loterii od 9 maja do 22 maja 2019. Loteria odbywa się na terenie wszystkich sklepów działających pod marką „Selgros Cash & Carry” zwanych dalej "Sklepami".

Kup jednorazowo co najmniej 3 napoje o pojemności 0,85 l: Coca-Cola; Coca-Cola Zero; Fanta; Sprite, dalej "Produkty Promocyjne".

Odbierz i zachowaj paragon fiskalny potwierdzający dokonanie zakupu Produktów Promocyjnych.

Przystąp do udziału w Loterii poprzez:

  • wysłanie wiadomości tekstowej SMS pod numer 4321 wpisując w treści SMSa: słowo „SELGROS” oraz numer paragonu z kasy fiskalnej Sklepu dokumentujący nabycie Produktu Promocyjnego. SMS powinien mieć następujący format: selgros.nrparagonu. Koszt SMS jest zgodny z taryfą operatora, z którego usług korzysta Uczestnik;
  • dokonanie rejestracji za pośrednictwem strony internetowej www.wygranaselgros.pl wypełniając znajdujący się tam formularz rejestracyjny wpisując w odpowiednie rubryki numer telefonu Uczestnika i numer paragonu fiskalnego z kasy fiskalnej Sklepu.

Terminy losowań znajdują się w regulaminie Loterii.

Organizatorem Loterii jest FORTIS – Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski Sp.J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

Nagrodami w Loterii są:

  • 1000 przyborów i akcesoriów kuchennych o wartości 20,00 zł brutto każdy;
  • 5 voucherów Ikea na zakupy w sieci sklepów IKEA, o wartości 5.000,00 zł brutto wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 556,00 zł o łącznej wartości 5.556,00 zł;

Pula nagród w Loterii wynosi 47.780 złotych brutto.

Możliwość wzięcia udziału od 9.05.2019 do 22.05.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Loterii.

Pliki do pobrania

Regulamin Loterii


www.wygranaselgros.pl


Wybierz inną promocję