Wygrywaj bilety na koncerty 2019

Opis Konkursu

Wygrywaj bilety na koncerty
(Konkurs w sklepach stacji BP)

Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od 22.05.2019 do 13.06.2019:

  • dokonać zakupu dowolnych dwóch napojów Coca-Cola, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Zero Peach, Fanta, Sprite, Kinley w butelkach PET o pojemności 0,5 l w sklepach stacji paliw BP oznaczonych promocją (dalej: ZESTAW PROMOCYJNY);
  • wejść na stronę www.MuzyczneLato.pl zarejestrować paragon i odpowiedzieć na pytanie: Czemu to właśnie Ty masz dostać podwójne zaproszenie na koncert Metallica lub P!NK?
  • odpowiedź nie może mieć więcej niż 360 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi;
  • zachować paragon z dowodem zakupu Zestawu Promocyjnego.

Nabycie Zestawu promocyjnego w terminie od 22.05.2019 do 13.06.2019 upoważnia do dokonania tylko jednego zgłoszenia. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie poprzez dokonanie zgłoszenia z prawidłowo rozwiązanym zadaniem konkursowym dowolną ilość razy pod warunkiem, że ilość dokonanych zgłoszeń odpowiada ilości zakupionych Zestawów Promocyjnych. W przypadku dokonania zakupu więcej niż jednego Zestawu Promocyjnego na jednym paragonie/fakturze Uczestnik uprawniony jest do dokonania odpowiedniej ilości odpowiedzi zgodnie z zasadą, że do dokonania jednego zgłoszenia uprawnia dokonanie zakupu jednego zestawu promocyjnego.

 

Nagrody w Konkursie:

W Konkursie przewidziane zostały nagrody:

  • 2 równorzędne nagrody główne: 5x zestaw 2 biletów na koncert Metallica o wartości 458 zł wraz z nagrodami dodatkowymi w wysokości 51 zł brutto każda przeznaczonymi na zapłatę podatku oraz 5x zestaw dwóch biletów na koncert P!NK o wartości 660 zł brutto wraz z nagrodami dodatkowymi w wysokości 74 zł brutto każda przeznaczonymi na zapłatę podatku.
  • 20 nagród drugiego stopnia: głośnik bluetooth JBL Clip 2 o wartości 150 zł brutto oraz nagroda dodatkowa w wysokości 17 zł brutto przeznaczona na zapłatę podatku
  • 300 nagród trzeciego stopnia: okulary przeciwsłoneczne Coca-Cola o wartości 3,2 zł brutto oraz nagroda dodatkowa w wysokości 0,36 zł brutto przeznaczona na zapłatę podatku.

Wyboru najlepszych rozwiązań zadań konkursowych dokonywać będzie Komisja Konkursowa składająca się z 3 osób. Udział w Komisji Konkursowej jest honorowy.

Konkurs trwa od 22.05.2019 do 13.06.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Konkursu.

Pliki do pobrania

Regulamin Konkursu


www.muzycznelato.pl


Wybierz inną promocję