Zimowa Loteria 2019

Opis Loterii

"Zimowa Loteria"
Loteria na stacjach paliw LOTOS

Weź udział w Loterii od 1 lutego do 31 marca 2019.

Kup na Stacji LOTOS łącznie dwa produkty marki Coca-Cola, w butelce plastykowej o pojemności 0,5L, w tym: obowiązkowo jeden produkt Kinley oraz jeden spośród produktów: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry, Fanta, Sprite, dalej "Produkty Promocyjne"

Odbierz i zachowaj paragon z kasy fiskalnej Sklepu, potwierdzający dokonanie zakupu Produktów Promocyjnych i przystąp do udziału w Loterii w jeden z następujących sposobów:

  • poprzez wysłanie wiadomości tekstowej SMS pod numer 4321 wpisując w treści SMSa: słowo „LOTOS” oraz numer paragonu z kasy fiskalnej Stacji dokumentujący nabycie Produktu Promocyjnego. SMS powinien mieć następujący format: lotos.nrparagonu. Koszt SMS jest zgodny z taryfą operatora, z którego usług korzysta Uczestnik;
  • dokonanie rejestracji za pośrednictwem strony internetowej www.zimowaloteria.pl wypełniając znajdujący się tam formularz rejestracyjny wpisując w odpowiednie rubryki numer telefonu Uczestnika i numer paragonu fiskalnego z kasy fiskalnej Stacji.

Terminy losowań znajdują się w regulaminie Loterii.

Organizatorem Loterii jest FORTIS – Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski Sp.J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

Nagrodami w Loterii są:

  • 59 kart paliwowych LOTOS, o wartości 100,00 zł brutto każda;
  • 2 hulajnogi Xiaomi MiJia 365 o wartości 2.000,00 zł brutto każda.

Pula nagród w Loterii wynosi 9.900,00 złotych brutto.

Możliwość wzięcia udziału od 1.02.2019 do 31.03.2019.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Loterii.

Pliki do pobrania

Regulamin Loterii
Stacje biorące udział w loterii


www.zimowaloteria.pl


Wybierz inną promocję