Zimowa Max Loteria

Opis Loterii

"Zimowa Max Loteria"

Terytorium Loterii jest obszar całej Rzeczypospolitej Polskiej. Loteria odbywa się w restauracjach sieci MAX Premium Burgers, których lista znajduje się na stronie internetowej: https://www.maxpremiumburgers.pl/znajdz-max/restauracje/, dalej „Restauracje”.

Wokresie od dnia 4 grudnia 202. od godziny 12:00, do dnia 22 stycznia 2021 każda osoba może wziąć udział w Loterii, jeżeli:

  • dokona od dnia 4 grudnia 2020 do dnia 22 stycznia 2021 w Restauracji jednorazowo zakupu promocyjnego zestawu posiłku zawierającego dowolny napój: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Sprite, Fanta, Fuzetea, Cappy, Kropla Beskidu, dalej "Produkt Promocyjny"; listy zestawów znajdują się na stronach internetowych pod adresami:
    https://www.maxpremiumburgers.pl/jedzenie/nasze-menu/posiki/
    https://www.maxpremiumburgers.pl/jedzenie/nasze-menu/kids-menu/
  • odbierze w kasie Restauracji (zarówno tradycyjnej, jak i ekspresowej) i zachowa paragon z kasy fiskalnej, potwierdzający dokonanie zakupu Produktu Promocyjnego;

Każda osoba, która zamierza wziąć udział w Loterii, powinna w terminie od dnia 4 grudnia 2020 od godziny 12:00 do dnia 22 stycznia 2021 po dokonaniu czynności, o których mowa powyżej, przystąpić do udziału w Loterii, ("Zgłoszenie") poprzez dokonanie rejestracji za pośrednictwem strony internetowej maxloteria.pl, wypełniając znajdujący się tam formularz rejestracyjny wpisując w odpowiednie rubryki numer telefonu Uczestnika, adres e-mail i numer paragonu z kasy fiskalnej Restauracji dokumentujący nabycie Produktu Promocyjnego oraz potwierdzić, że zapoznała się i akceptuje warunki Regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia Loterii, poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola checkbox'a/okienko potwierdzenia na stronie internetowej Loterii.

Terminy losowań nagród podane są w regulaminie.

Organizatorem Loterii jest FORTIS – Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski Sp.J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gawińskiego 7.

Nagrody

Nagrodami w Loterii są:

  • 1 voucher wakacyjny do wykorzystania na warunkach określonych na voucherze, o wartości 2.000 zł brutto;
  • 300 koców „Premium Fleece Blanket”, o wartości 42 zł brutto;
  • 300 maskotek „Polar Bears” o wielkości 16cm i o wartości 13 zł brutto każdy.

Pula nagród w Loterii wynosi 18.500 zł brutto.

Możliwość wzięcia udziału od 4.12.2020 do 22.01.2021.

Pełne informacje znajdują się w regulaminie Loterii.

Pliki do pobrania

Regulamin Loterii


www.maxloteria.pl


Wybierz inną promocję